Kontakta oss

Tel växel: +46 (0)155-29 29 90
Tel växel Värnamo: +46 (0)370-34 00 90

E-post: info@larssonkjellberg.se
Förfrågan: rfq@larssonkjellberg.se
Order: order@larssonkjellberg.se
Fakturor: invoice@larssonkjellberg.se
Jobb: jobb@larssonkjellberg.se
Hemsida: webmaster@larssonkjellberg.se
Gas depå: gas@larssonkjellberg.se 

AB Larsson & Kjellberg, Verkstadsgatan 9, 613 41 Oxelösund

Filial Värnamo
AB Larsson & Kjellberg, Fredsgatan 23, 331 52 Värnamo
varnamo@larssonkjellberg.se

Lars Erlandsson

Styrelseordförande

Tel: 0155-29 29 92
lars@larssonkjellberg.se

Mattias Skeppstedt

VD/Försäljning

Tel: 0155-29 29 94
mattias.skeppstedt@larssonkjellberg.se

Henrik Tilljander

Produktion

Tel: 0155-29 29 95
henrik.tilljander@larssonkjellberg.se

Magnus Mac Donald

Svets-/Kvalitéansvarig

Tel: 0155- 29 29 93
magnus.mac-donald@larssonkjellberg.se

Daniel Andersson

Projektledare

Tel: 0155- 360 79
daniel.andersson@larssonkjellberg.se

Rickard Stenholm

Teknisk chef

Tel: 0155-29 29 97
rickard.stenholm@larssonkjellberg.se

Belma Useinovski

Ekonomi

Tel: 0155-29 29 91
belma.useinovski@larssonkjellberg.se

Jan Jönsson

Blästring / Målning

Tel: 0155- 22 3544
jan.jonsson@oxim.se

Magnus Anderbrink

Plåt- och Svetsverkstad

Tel: 070- 419 56 18
magnus.anderbrink@larssonkjellberg.se

Jun Liu

Produktionskontroller/-Inköp

Tel: 0155-360 71
jun.liu@larssonkjellberg.se

Godsmottagning

Tel: 0155-29 29 98

Petter Olsson

Arbetsledare Värnamo

Tel: 0370-34 00 91
petter.olsson@larssonkjellberg.se

Nyhetsbrev

Fyll i dina uppgifter för att prenumerera på nyhetsbrev från Larsson & Kjellberg.

Namn

E-post

Lämna följande fält tomt
Jag samtycker till behandling av mina personuppgifter