Kontakta oss

Tel växel: +46 (0)155-29 29 90
E-post: info@larssonkjellberg.se Order: order@larssonkjellberg.se
AB Larsson & Kjellberg, Verkstadsgatan 9, 613 41 Oxelösund

Lars Erlandsson

VD/Försäljning

Tel: 0155-29 29 92
lars@larssonkjellberg.se

Henrik Tilljander

Produktion

Tel: 0155-29 29 95
henrik@larssonkjellberg.se

Nicklas Karlsson

Inköp & Kvalitet

Tel: 0155-29 29 96
nicklas@larssonkjellberg.se

Daniel Broo

Svetskordinator IWS

Tel: 070- 428 21 61

Rickard Stenholm

Maskinverkstad

Tel: 0155-29 29 97
rickard@larssonkjellberg.se

Belma Useinovski

Ekonomi

Tel: 0155-29 29 91
belma@larssonkjellberg.se

Inge Bark

Blästring/Målning

Tel: 0155- 22 35 44
inge@larssonkjellberg.se

Magnus Anderbrink

Plåt- och Svetsverkstad

Tel: 070- 419 56 18
magnus.anderbrink@larssonkjellberg.se

Jun Liu

Ekonomi

Tel: 0155-360 71
jun@larssonkjellberg.se

Thomas Sederström

Beredning

Tel: 0155- 360 79
thomas.sederstrom@larssonkjellberg.se

Nyhetsbrev

Fyll i dina uppgifter för att prenumerera på nyhetsbrev från Larsson & Kjellberg.

Namn

E-post

Lämna följande fält tomt
Jag samtycker till behandling av mina personuppgifter